YÜKSEL COŞKUNYÜREK BOLU İÇİN ANKARA'DA YOĞUN MESAİ HARCIYOR

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Ankara'da Bolu için yoğun mesai harcıyor. Bolu halkının talep ve sorunlarını Başkentte ilgili Bakanlıklarla görüşerek çözmeye çalışıyor. Yüksel Coşkunyürek son olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcılarına ilçelerin ve köylülerin taleplerini ileterek çözüm noktasında istişarelerde bulundu.

YÜKSEL COŞKUNYÜREK BOLU İÇİN ANKARA'DA YOĞUN MESAİ HARCIYOR
15 Ekim 2023

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcılarına tüm ilçe ve köylerin taleplerini iletti.

Eylül Ayında Bolu'nun İlçelerine giderek muhtarlarla ve vatandaşlarla toplantı yapan AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek enerji yatırımları ve enerji nakil hatları başta olmak üzere ilçelerin ve köylerin enerji alanıyla ilgili taleplerini Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcılarına iletti.

Enerji Bakanlığında gerçekleşen görüşme sonrasında açıklama yapan Bolu AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek "Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcılarımız Sn. Nevzat Şatıroğlu ve Sn. Zafer Demircan'ı ziyaret ederek Bolumuzun devam eden ve planladığımız enerji yatırımları, ilçelerimiz ve köylerimizin enerji nakil hatlarının yenilenmesi, bakım ve onarım çalışmaları ile ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bakan Yardımcılarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.