YOL YAKIN İKEN BU İŞİ BİTİRİN

Boluspor, geçen sezon sergilediği performansın daha altında bir performans ile yoluna devam ediyor. Aslında devam etmeye çalışıyor ancak edemiyor.

YOL YAKIN İKEN BU İŞİ BİTİRİN
30 Ağustos 2021

Boluspor, geçen sezon sergilediği performansın daha altında bir performans ile yoluna devam ediyor. Aslında devam etmeye çalışıyor ancak edemiyor. Sezon öncesi Teknik direktör Reha Erginer’in bu ligi kaldıramayacak kapasitede olduğunu söylerken yönetim bizi neredeyse ‘’Boluspor haini’’ ilan edecekti. Boluspor yönetimi sağ olsun kafasına göre takılıyor. Ne basınla nede taraftarla dialog kuramıyor.

Bolu halkını ve taraftarını futbol’dan soğutmayı başardılar.  

Lig başlayalı 2 hafta oldu. Oynadığımız maçlara baktığımızda takımda ne bir uyum nede sistem var. Takımın hazırlık kampını iyi geçirmediği ve yapılan transferlerin yeterli olmadığı göze çarpıyor. Sezon öncesi bu eleştirilerin yapılmasının henüz erken olduğu düşünülebilir ancak tedbiri erken almaz isek önümüzdeki haflarda puan tablosunda daha büyük sıkıntıların bizi bekleyebileceğini unutmamamız gerekir.

Sayın Abat, Boluspor’un aynı zamanda eski bir başkanı olarak, tecrübelerini kullanıp, transfer ve teknik ekip konusunda daha dikkatli ve titiz davranmasını beklerdim. İyi bir hoca ve nokta atışı transferler ile bu takımı Süper lige çıkarması onun için daha kolay olmalıydı. Sadece transferler değil yönetim seçiminde (Transfer komitesi) gibi bu işi gerçekten yapabilecek kişilerden oluşması gerektiğini düşünüyorum.  

Boluspor kulübü resmi sitesi neden yoruma kapalı? Süper lig’te yer alan büyük kulüplerin dahi sosyal medya hesapları taraftar yorumlarına açık iken, Boluspor kulünün bu tavrı spor severler tarafından hoş karşılanmamıştır.

Boluspor’un önümüzdeki haftalarda nasıl bir performans sergileceği Bolu halkı ve taraftarı arasında merak konusu olmuştur. Kolaylıklar diliyorum.

Saygı ve selamlar..

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.