YAVUZ SELİM ŞABABLI HAYIR HİZMETLERİNE DEVAM EDECEK

Bolu'da iş dünyasının başarılı ismi İş Adamı Yavuz Selim Şabablı, hayır hizmetleri ile de adından söz ettirmeye devam ederken bu yönde hizmetlerinin devam edeceğini vurguladı.

YAVUZ SELİM ŞABABLI HAYIR HİZMETLERİNE DEVAM EDECEK
18 Şubat 2023

Bolu'da iş hayatındaki başarıları ve yardımseverliği ile bilinen şehrin sevilen ismi İş Adamı Yavuz Selim Şabablı, Bolu halkı için hayır hizmetlerini sürdüreceğini vurguladı.

KARACASU YOLUNDA KÖKEZ ÇEŞMESİ İLE BAİBÜ'DE BİLGİSAYARLI SEMİNER SALONU YAPTIRMIŞTI

Son olarak Karacasu Yolu üzerine yaptırdığı Kökez Çeşmesi ile takdir toplayan İş adamı Yavuz Selim Şabablı daha önce de BAİBÜ Tıp Fakültesi'ne Bilgisayarlı Seminer Salonu kazandırmıştı.

"BOLU'YA VE BOLU HALKINA HAYIR HİZMETLERİ İLE BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM"

İlerleyen dönemlerde de  hayır hizmetleri yapmayı planladığını kaydeden İş Adamı Şabablı, "Ben Bolu'da çalışma hayatına atıldım. Çekirdekten başladıĝım ticarette çok şükür hedeflediğimiz noktaya geliyoruz. Bolu şehri ve Bolu halkı, bana çok şey kattı. Ben de Bolu'ya borcumu ödemek istiyorum. Planladığım çok önemli hayır hizmetlerimiz olacak. Ben Bolu'yu çok seviyorum. Şehrimiz ve burada yaşayan vatandaşlarımız en güzel hizmetlere layık. Ben de elimden geldiğince halkımıza fayda sağlayacak hayır hizmetleri yapmaya devam edeceğim" dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

1 yorum yapılmış

  • Sabahattin AltunelTeşekkürler yavuz kardeşim (18 Şubat 2023 - 12:21)