TANJU ÖZCAN HİÇ ŞAŞIRTMIYOR

Gazze'de sivil ve masum Müslümanlar İsrail tarafından acımasızca katledilirken Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan konser ve eğlenceye ara vermiyor. Bolu Belediyesi'nin bu akşam düzenleyeceği gençlik konserinde Güneş isimli sanatçı sahne alacak. Duyarlı kesimler, Müslümanlar acı ve ölümle boğuşurken konser verilmesine tepki gösteriyor.

TANJU ÖZCAN HİÇ ŞAŞIRTMIYOR
13 Ekim 2023

Terör devleti İsrail; Gazze'de çocuk, yaşlı, kadın demeden sivilleri katlederken ortaya yürekleri dağlayan görüntüler çıkıyor. Dünyadaki Müslümanlar bu insanlık dışı duruma ellerinden geldiğince tepki gösterirken bugün de Cuma Namazından sonra Türkiye başta olmak üzere birçok Müslüman ülkede eylemler gerçekleştirildi. İsrail'e lanet okunan gösterilerde Filistinliler için dualar edilip şehitler için gıyabi cenaze namazları kılındı.

Gazze'de ve oradaki masumlar için kalpleri atan Müslümanlar için hal böyleyken Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise değişen birşey yok.Başkan Özcan  konserlerden ve eğlenceden  bir an olsun geri durmuyor. Bolu Belediyesi, 13 Ekim (bugün) Cuma Günü saat 20.30'da Gençlik Konseri veriyor. Güneş isimli sanatçı belediye önünde konser vererek izleyicileri eğlendirecek.

Müslümanlar acı ve ölümle boğuşurken Tanju Özcan'ın, konseri iptal etmeyip eğlenmeye devem etmesi duyarlı kesimlerce tepkiye yol açıyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.