SEÇİM YAKLAŞTI GÖZ BOYAMAYA BAŞLADI

4.5 senelik görev süresince adeta yatan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçimlere altı ay kala asfalt çalışmalarına hız verdi. Tanju Özcan için, 'seçimler geldi göz boyamaya çalışıyor' şeklinde yorumlar yapılıyor.

SEÇİM YAKLAŞTI GÖZ BOYAMAYA BAŞLADI
21 Ekim 2023

2019 yılından bu yana  hizmet ve proje üretmek bir yana dursun daha önce yapılanları da bozan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Mart ayında gerçekleştirilecek yerel  seçimler yaklaştıkça asfalt çalışmalarına hız verdi. Bolu'nun birçok mahallesinde asfaltlama çalışması yapan Bolu Belediyesinin bu hizmeti seçim yatırımı olarak algılanıyor. Vatandaşlar, Tanju Özcan'ın seçime az bir süre kala Bolu'ya hizmet etmeyi akıl ettiğini belirterek Özcan'a kızgınlıklarını dile getiriyorlar. Çok sayıda vatandaş da Başkan Özcan'ın yaz boyunca yattığını tam okulların açıldıĝı dönemde başladığı asfaltlama çalışmasının Bolu merkezde trafikte aksamalara ve yoĝunluga neden olduğunu belirttiler.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.