SEBEN DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

Seben'in doğalgaza kavuşturulması için ilk kazma vuruldu. 2024 yılının sonu itibariyle Sebenli vatandaşlar evlerinde doğalgaz kullanabilecek.

SEBEN DOĞALGAZA KAVUŞUYOR
1 Ekim 2023

Uzun süredir çalışması yapılan Seben'in doğalgaza kavuşması ile ilgili çabalar sonucunu vermişti. Geçtiğimiz aylarda çalışmalar sonuçlanmış ve doĝalgaz çalısmasının startının verileceği ögrenilmişti. Bu doğrultuda Seben'de bir tören düzenlendi. Törene Seben Kaymakamı Tuğçe Orhan, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak ve çok sayıda davetli katıldı.
AK Karti Bolu İl Başkanı Suat Güner konuyla ilgili yaptığı açıklamada iktidar olarak vatandaşlarımıza hizmet için gece gündüz çalıştıklarını ifade ederek, AK Parti  olarak tek düşüncemiz ülkemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmek. Bu doğrultuda da Sebenimize doĝalgaz getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Burada ki çalışmalar en kısa sürede tamalanarak Seben'de doğalgaz kullanımını başlatacağız" diye konuştu.
Tören öncesi ve sonrası vatandaşlar, Suat Güner'e  yoğun ilgi gösterdiler.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.