KAVŞAK DEMEYE BİN ŞAHİT LAZIM

Bolu Belediyesi tarafından Alpağut Mahallesi 4. Cadde üzerinde plastik dubalarla yapılan ilginç kavşağa, kavşak demeye adeta bin şahit lazım. Hem sürücüler hemde bölge halkı buraya şehrin diğer noktalarında yapılan kavşakların benzerinin yapılmasını istiyor. Ayrıca cadde üzerine kasislerin de konulması talep ediliyor.

KAVŞAK DEMEYE BİN ŞAHİT LAZIM
3 Ekim 2023

Bolu Belediyesi tarafından araçların hızını azaltmak ve kazaları önlemek üzere Alpağut Mahallesi'nde bulunan 4'üncü Cadde üzerine yapılan dönel kavşak adeta evlere şenlik. Plastik dubalarla yapılan ilginç kavşak, sürücülere zor anlar yaşatıyor hem de kazalara neden oluyor. Sürücüler kavşağı dönmekte çok zorluk yaşıyor. Bazı sürücüler, özellikle gece saatlerinde kavşağı son anda farketmelerinden dolayı dubalara çarparak kaza yapıyor.

Bölge halkı ise şuana kadar bu kavşakta büyük bir kaza olmamasının bir şans olduğunu belirtek, "Ögrenci ve araç yoğunluğunun çok olması nedeniyle mantıklı olarak yapılan dönel kavşak plastik dubalardan oluşuyor. Sürücüler bu kavşaĝı son ana kadar fark edemiyor. Şimdiye kadar birçok sürücü dubalara çarptı. Tek temennimiz daha büyük kazaların olmaması. Buraya şehrin diğer noktalarına yapılan standart bir kavşağın ve kasislerin yapılması gerekiyor." diye konuştular.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.