HİZMET İŞİ GÖNÜLLE OLUR ŞOV İLE DEĞİL

Resmi açılışı yapılan ancak mimari ve yapısal hatalardan dolayı bir türlü ibadete açılamayan Tanju Özcan'ın başkanlığındaki Bolu Belediyesi'nin yaptığı Zübeyde Hanım Camii'nde birçok kez yapılan tadilat ve tamirat çalışmaları yeniden başladı. Caminin tam anlamıyla ne zaman ibadete açılacağı şehirde merak konusu haline geldi.

HİZMET İŞİ GÖNÜLLE OLUR ŞOV İLE DEĞİL
23 Kasım 2023

Bolu Belediyesi Başkanı Tanju Özcan'ın, şov amacı taşıyan göstermelik projelerinden biri olan Zübeyde Hanım Camii, aylarca süren gecikmenin ardından 17 Nisan'da açılmıştı. Mimari ve yapım hatalarından dolayı açılışından bu yana birçok kez camlarından yağmur suyu sızması sonucu ibadete kapanan camide çok defa tadilat çalışması yapılmıştı. Bir türlü bitirilemeyip tam anlamıyla ibadete açılmayan camide, tadilat ve tamirat çalışmalarının yeniden başladığı görüldü. Bu duruma şahit Vatandaşlar, 'Gönülden Yapılmayınca Bitmiyor Demekki' yorumunda bulunuyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.