HERŞEY BOLU İÇİN

Bolu Valisi Erkan Kılıç, AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Bolu'daki enerji yatırımlarına ve taleplere ilişkin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile görüştü.

HERŞEY BOLU İÇİN
20 Ekim 2023

Bolu Valisi Erkan Kılıç, AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, TBMM'de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar'ı ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin Milletvekili Coşkunyürek ve İl Başkanı Güner sosyal medyada hesaplarından yaptığı açıklamalarda; "Bolumuzda yapılan ve planlanan enerji yatırımları,ilçelerimiz ve köylerimizin enerji hatlarının yenilenmesi,bakım/onarım çalışmalarıyla ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Sayın Bakanımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.Enerji ve Ulaştırma alanları başta olmak üzere bugüne kadar Bolumuza kazandırdığımız nice eser ve hizmetlerimiz vesilesiyle hemşehrilerimizin gönlüne girdik. Hayır dualarını aldık. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eser siyasetimize devam edeceğiz" ifadelerini kullandılar.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.