BU HEYECAN PROFESYONEL LİGLERDE YOK

Bolu Köyler Arası Futbol Turnuvası, 48 köy takımının katılımı ve binlerce sporseverin tribünden desteği ile devam ediyor. Sahada sporcular kıyasıya mücadele ederken tribünde de taraftarlar büyük bir coşkuyla köy takımlarını destekliyor. Maçları takip edenler, 'Profesyonel liglerde böyle heyecan ve mücadele yok' yorumu yapıyor.

BU HEYECAN PROFESYONEL LİGLERDE YOK
23 Ağustos 2023

Bu sene ikincisi düzenlenen Köylerarası Futbol Turnuvası Karaçayır'da devam ediyor. Karaçayır sentetik sahalarda oynanan karşılaşmalara 48 takım katılıyor. İlki geçen yıl düzenlenen turnuvada Bahçeköy şampiyon olmuştu. Bu sene de oynanan karşılaşmalarda büyük çekisme yaşanıyor. Takımlarını desteklemeye gelen köy sakinleri de tribünlerde büyük coşku oluşturuyor. 

"Bu turnuva ulusal gündemde yer almalı"

Türkiye Futbol Federasyonul İl Temsilcisi Cemalettin Metin de yaptığı açıklamada turnuvaya ilginin beklenenden yüksek olduĝunu ifade ederek " Bu karşılaşmalar ulusal spor haberlerinde yer almalı" dedi. Metin, açıklamasında " 48 takımın katıldığı ve bu sene ikincisini düzenledigimiz köyler arası karşılasmalara ilgi gerçekten çok büyük. Bu karşılaşmalar ulusal spor gündeminde yer almayı hak ediyor. Bu sene turnuvanın kurallarında da değişiklik yaptık. En önemli kural artık her hangi bir takım saha içinde olay çıkarırsa hemen ihraç edilecek. Şimdiye kadarda tüm takımlarımız centilmence mücalesini yapıyor. Dileriz güzel başlayan turnuva güzel biter" şeklinde konuştu.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.