BOLU'DA OTOPARK SORUNU BÜYÜYOR

Bolu'da son dönemde konuşulan en önemli konuların başında otopark sorunu geliyor. İnsanlar her geçen gün artan bu soruna Bolu Belediyesi'nin çözüm bulmasını istiyor.

BOLU'DA OTOPARK SORUNU BÜYÜYOR
7 Ocak 2023

Bolu’da son dönemde yaşanan otopark sorunu kentte büyük problem oluşturmaya başladı. Şehirde araba sayısının artmasının yanı sıra Bolu Belediyesi'nin yazın yaptığı geniş ve yüksek kaldırımların etkisiyle otopark sorunu  günden güne büyümeye başladı. İnsanların araçlarıyla dakikalarca otopark bulmak için dolaştığı belirtiliyor.

Kentte yaşayanlar, bugüne kadar problemin çözümüne ilişkin herhangi bir adım atmayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan her geçen gün artan otopark sorununa bir an önce çözüm bulmasını istiyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

1 yorum yapılmış

  • GOCABOLULU Bolu şehir merkezinde trafik yoğunluğunun sebebi Alaaddin Yılmaz'dır. Önce Anıtpark'ı Kardelen meydanı ile birleştirerek oradaki geçişi kilitledi. Sonra yayalaştırma diye kaldırımları genişletip yolları daralttı. Alternatif yollar bile üretmedi. Yol kenarlarını Boluspor'a destek adı altında otoparka döndürdü. Tanju Özcan geleli 3 yıl oldu O da bunları görmezden gelerek kabullendi. Şimdi yollar ve otoparklar yeterli gelmiyor. Hatta daha ileri giderek T (7 Ocak 2023 - 16:22)