BOLU AMATÖR LİG'DE KURALAR ÇEKİLDİ

Bolu Amatör 1. Futbol Ligi'nde kuralar çekildi. AK Parti Bolu İl Başkanvekili ve İş Adamı Cemil Akay, bir kez daha amatör lige isim sponsoru olup ayrıca amatör kulüplere ayrı ayrı destek verdi. Bu sezonda amatör lig, Akay Kardeşler Bolu 1. Amatör Lig adı altında oynanacak.

BOLU AMATÖR LİG'DE KURALAR ÇEKİLDİ
5 Ekim 2023

Akay Kardeşler 2023-2024 sezonu Bolu 1. Amatör Ligi'nde kuralar çekildi. Koru Otelde yapılan kura çekimine Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, AK Parti Bolu İl Başkanvekili Cemil Akay, Bolu ASKF Başkanı Cemalettin Metin, kulüp temsilcileri ve davetliler katıldı.

Bolu ASKF başkanı Cemalletin Metin,yaptığı konuşmada Amatör Ligin yeni sezonda da Akay Kardeşler Bolu 1. Amatör Ligi adı altında oynayacağını belirterek iş adamı Cemil Akay'a teşekkür etti.
Bolu Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Emrullah Güler ise Bolu'nun bir spor kenti olduğunu ve müdürlük olarak başta Karaçayır olmak üzere il genelinde spor tesislerinin yapımına devam edildiğini ifade etti. Güler, bu sezonda amatör lige isim sponsoru olan Cemil Akay ve ailesine de teşekkür etti.

Akay Kardeşler Bolu 1. Amatör Ligi'ne isim sponsoru olan AK Parti Bolu İl Başkanvekili Cemil Akay da her zaman amatör ligin yanında olduklarını belirterek hem ASKF'ye hemde amatör kümede mücadele edecek 15 takıma ayrı ayrı destek olacaklarını kaydetti. Akay ayrıca yeni sezonda tüm takımlara başarılar diledi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.