AK PARTİ HEYETİ, BOLU'DAKİ SAĞLIK YATIRIMLARINI TAKİP EDİYOR

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Bolu'daki sağlık yatırımlarına ilişkin Bolulu Sağlık Bakan Yardımcısı Huzeyfe Yılmaz ile önemli bir görüşme gerçekleştirdi.

AK PARTİ HEYETİ, BOLU'DAKİ SAĞLIK YATIRIMLARINI TAKİP EDİYOR
20 Temmuz 2023

Bolu’da sağlık sektöründe gelişme sağlayacak hastane çalışmaları ve planlamaları bulunuyor. Yatırımlara ilişkin AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Sağlık Bakan Yardımcısı Huzeyfe Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin bilgi veren AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, “Ziyarette, Bolu'muzda yürüttüğümüz ve planladığımız; 250 yataklı Fizik Tedavi Hastanesi, 400 yataklı Şehir Hastanesi, 150 Yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İlçe devlet hastaneleri, yüksek teknolojili sağlık ekipman sayısının artırılması, İl ve İlçelerimizdeki 112 istasyonları ve aile sağlığı merkezleri, ilimize çocuk kardiyolog atanması, konularında Bakan Yardımcımızla sağlık yatırımlarımıza ilişkin verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bolulu Hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.