AK PARTİ BOLU TEŞKİLATI'NDAN CUMHURİYET BAYRAMINA ÖZEL PROGRAM

AK Parti Bolu İl Teşkilatı, Cumhuriyet Bayramı'nın 100'üncü yılında ailesinden uzakta ilimizde eğitim gören 1000 üniversiteli genci doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı'na pikniğe götürdü.

AK PARTİ BOLU TEŞKİLATI'NDAN CUMHURİYET BAYRAMINA ÖZEL PROGRAM
30 Ekim 2023

29 Ekim Cumhuriyetin Kuruluşu’nun 100'üncü yıldönümü dolayısıyla; AK Parti Bolu İl Başkanlığı ve AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nın organizasyonunda 1000 üniversite öğrencisi, Gölcük Tabiat Parkı'na pikniğe götürüldü. Doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı’nı görme fırsatı bulan gençler, her biri ödüllü; fotoğraf çekme, çuval yarışı, kaşıklı yumurta yarışı, sünger yarışması, tabak oyunu ve limbo oyunlarında doyasıya eğlendi. Öğrencilere sucuk ekmek ikramı da yapıldı. 
SUAT GÜNER: BİLİNÇLİ GENÇLİK EN BÜYÜK HAZİNEMİZDİR
Gölcük’teki pikniğe katılarak öğrencilerle biraraya gelen AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, “Hayata hazırlanmak için ilimize eğitim-öğretim görmeye gelen gençlerimize yardımcı olmak en önemli görevlerimizden bir tanesidir. Cumhuriyetimize ve geleceğimize sahip çıkacak ve onu daha da yüceltecek olan gençlerimizdir. Bilinçli gençlik, bizim en büyük hazinemizdir. Gençlerimiz ile buluşmaktan her zaman büyük mutluluk duyuyor, onların başarıları ile her daim gururlanıyoruz. Bu tür etkinliklerle daha sık biraraya gelmeyi planlıyoruz. Hepinizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 
FATİH BAYRAK: GENÇLERİMİZİ AK PARTİ’YE DAVET EDİYORUZ
Etkinlikte büyük emeği olan AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak ise, “Cumhuriyet Bayramımız ve Türkiye Yüzyılımız olması dolayısıyla üniversiteli gençlerimizle buluşmak istedik. Sayın Cumhurbaşkanımız da gençlerimize çok değer veriyor. Sağolsun gençlerimiz de büyük ilgi gösterdi. Bu bizi çok mutlu etti. Daha farklı programlarla yine gençlerimizle buluşacağız. Gençlik Teşkilatları olarak ilimizde en fazla üyeye sahip parti, AK Parti’dir. Biz çok büyük bir aileyiz. Bütün gençlerimizi partimize davet ediyoruz” diye konuştu. 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.